Kalite Politikamız & Temel Değerlerimiz

Uygun ve Doğru Kalite Yönetim Sistemini tüm üyelerinin katılımıyla kurmak ve tüm üyelerin katılımıyla yürütmek, Dünya ölçeğinde en yüksek Verimlilik ve Kalite kriterlerine ulaşmak. Çağdaş gelişmeler ışığında Sistemi,Verimlilik ve Kalite’yi sürekli irdelemek ve sürekli geliştirmek.

Dolayısıyla;
Sürekli artan yüksek Müşteri Memnuniyetine ulaşmak.

Çünkü biliyoruz ki; tüm bireylerinin temel ihtiyaçlarını bugün ve gelecekte karşılayabilme güvencesine sahip ,yaptıklarıyla ve ürettikleriyle gurur duyabilen ve birbirine sevgi,saygı ve güvenle bağlı bireyler olmalarına;kısaca mutlu olmalarına bağlıdır.

Bunu sağlamanın tek yolu Kalite Yönetim Sistemimizi başarıyla uygulamaktır.

Temel Değerlerimiz

  • Sürekli yeni fikirler üreten, gerektiğinde inisiyatif kullanabilen aidiyeti yüksek mutlu çalışanlar.
  • Çözüme yönelik hızlı karar alan ve bu kararları paylaşan, teşvik edici adil bir yönetim.
  • Doğayla barışık faaliyetlerimizle topluma değer katmak, Yapılan her işte yeniliği aramak, çalışan sağlığına ve etik kurallara önem vererek takım ruhu ile verimli ve etkin çalışmak.
  • Nihai müşterilerin güveni bizim güvenilirliğimizdir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

  • Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini en iyi hizmetle karşılamak, müşterilerimizdeki güvenden ve kaliteden ödün vermeden daima sektördeki iyi firmalardan biri olmaktır
  • Standardın üstünde ürünler üretip, ürün kalitesini sürekli yükseltmek, karlı ve ülkeye yararlı bir firma olmak, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızdan ve değerlerimizden ödün vermeyen yenilikçi bir firma olmaktır.
  • Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla profesyonel bir takım oluşturarak yalın güvenilir demokratik bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.
  • Firmamız daima müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak sadece en bilinen değil hep beğenilen ilkesini benimseyen,sürekli kendini yenileyen ve geliştiren,araştırmacı ve dinamik bir kurum olmayı hedeflemektedir.