Hakkımızda

2005 yılında faliyetlerine başlayan firmamiz kaldırma ve taşıma ekipmanları sektöründe lider konuma gelmiştir. Elektrikli Zincirli Vinç ve Manuel Zincirli vinçler, Manuel şaryolar, El Caraskalları diğer endüstriyel kaldırma ekipmanlarına makinalarına göre daha uygulaması ve kullanımı daha ekonomik pratiktir. Ayrıca diğer sistemlere göre daha güvenli ve pratik olması üretim, kurulum kullanım ve bakım uygulamalarında daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

Elektrikli Zincirli vinçlerimiz 6 – 9 – 12 – 18 metre sabit kaldırma yüksekliklerine sahip oldukları gibi, müşteri arzu etmesi halinde istenilen yükseklikte ayarlanabilmektedir. 2 ve 4 hareketli zincirli vinç çeşitlerimiz elektromanyetik frenli olup uluslararası mühendislik standartlarına göre imal edilmiştir ve belgelendirilmiştir.

4 hareket; aşağı-yukarı-sağa-sola hareketleridir. 6 hareket; aşağı-yukarı-sağa-sola-ileri-geri hareketleridir. Kaldırma hızları tek ve çift hızlıdır. Satış sonrası garanti, servis ve bakım konularında uzman deneymli ekibimizle hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Üstün kaliteyi ön planda tutmak ve Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli değerlerimizdendir.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

KALDIRMA EKİPMANLARI

 • Elektrikli Zincirli Vinç

  Elektrikli şaryolu vinçler dört hareketlidir. Rayda yürüme ve indirme full olarak elektriklidir.Her tonajda ve zincir boyunda olan ürünler stoklarımızda mevcuttur.
 • Zincirli Vinç

  Elektrikli zincirli vinçler sağlam yapılı profesyonel yük kaldırmak için ideal ve seri çalışan elektrikli zincirli vinçlerdir. Her tonajda ve zincir boyunda ürünler stoklarımızda mevcuttur.
 • Zincirli Caraskal

  Manuel caraskal vinçler her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz mekanik vinçlerdir.Tüm caraskal çeşitleri ve farklı tonajları ile stoklarımızda mevcuttur
 • Vinç Köprü Başlıkları

  Köprü yürütme başlıkları tek ve çift köprü vinçlerde kullanılır. 1 tondan 50 ton kapasiteye kadar tek ve çift köprü başlık takımları stoklarımızda mevcuttur.
 • Vinç Uzaktan Kumandası

  Tek hızlı ve Çift hızlı vinç uzaktan kumandaları, elektrikli köprü vinçlerde ve Endüstriyel makinalarda kullanılır. Stoklarımızda mevcuttur.
 • Manuel Şaryo

  Kapasite 1 ton ile 5 ton arası. Ayarlanabilir Gövde & Her Profile Kolay Montaj. Stoklarımızda mevcuttur.
 • Zincirli Şaryo

  Kapasite 1 ton ile 5 ton arası. Ayarlanabilir Gövde & Her Profile Kolay Montaj. Stoklarımızda mevcuttur.
 • Elektrikli Vinç Şaryosu

  Kapasite 1 ton ile 5 ton arası. Ayarlanabilir Gövde & Her Profile Kolay Montaj. Stoklarımızda mevcuttur.
 • Transpalet

  Galvaniz döküm pompalı transpalet. Poliüretan tekerli. Kapasite 2-2.5-3-5 ton stoklarımızda mevcuttur.
 • Kaldırma Mıknatısı

  Yüksek performanslı yük kaldırma mıknatısları. Sac ve çelik kaldırmada kullanılır. Kapasite 400 kg ile 5 ton arası stoklarımızda mevcuttur.
 • Vinç Sireni

  Siren ikaz lambası. Elektrikli vinç, köprü vinç ve endüstriyel makinalarda kullanılır. Stoklarımızda mevcuttur.